ROZVRH platný od 11. ZÁŘÍ 2017

 

Aerobik

 

9:00

10:00

...

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

Pondělí

BODY START-UP
Jaroslava Gregorová
velký sál
do 09:55
s HLÍDÁNÍM dětí, REZERVACE NUTNÁ

Rodiče s dětmi 6-12 měs.
Zuzana Strnadová
velký sál
od 10:15 do 10:45

Pohybová průprava děti 3-6 let
Petra K.
velký sál
od 15:30 do 16:15

Pohybová průprava děti 3-6 let
Petra K.
velký sál
od 16:15 do 17:00

STREET TEENS 9-14 let
Terezka P.
malý sál
do 16:55

Sportovní všestrannost děti 5-9 let
Petra K.
velký sál
do 17:45

Powerjoga
Alena
malý sál
od 17:30 do 18:55

Bodyslim
Edita Bendová
velký sál
do 18:55
REZERVACE nutná

Pilates
Veronika Š.
malý sál
do 19:55

Fitball
Lenka Suchopárová
velký sál
do 20:55

Úterý

Rodiče s dětmi 1,5 -2,5 roku
Petra K.
velký sál
do 09:45

Rodiče s dětmi 2-4 roky
Petra K.
velký sál
od 10:15 do 11:00

Bosu
Roman Lejčko
velký sál
do 18:55

Powerjoga
Zuzana B.
velký sál
do 19:55

Zumba
Klára Štekrová
velký sál
do 19:55

Středa

Rodiče s dětmi 1,5 -2,5 roku
Zuzana Strnadová
velký sál
do 09:45

ZumbaTeens děti 9-14 let
Karolina Karčová
velký sál
od 15:45 do 16:30

ZumbaKids děti 5-8 let
Karolina Karčová
velký sál
od 16:30 do 17:15

Rytmika děti 3-6 let
Zuzana Strnadová
malý sál
od 16:30 do 17:15

Joga a zdravotní joga
Alena Z.
malý sál
od 18:30 do 19:55

FIT BODY
Petra Š.
velký sál
do 19:55

Pilates
Kateřina
velký sál
do 20:55

Čtvrtek

Bodyslim
Petra Š.
velký sál
do 09:55
s HLÍDÁNÍM dětí, REZERVACE nutná

Rodiče s dětmi 2-4 roky
Petra K.
velký sál
od 10:15 do 11:00

KARATE děti 7-12 let
Kateřina Keslová
velký sál
do 16:55

Taneční a estetická průprava 6-12 let
Jaroslava Gregorová
malý sál
do 17:00

Probleme-zone
Edita Bendová
velký sál
do 17:55

Taneční a estetická průprava 6-12 let
Jaroslava Gregorová
malý sál
do 18:00

Kondiční jóga
Alena Z.
malý sál
do 18:55

Pump @ Shred (kondiční trénink)
Roman Lejčko
velký sál
do 19:55
Lenka Suchopárová

Latino dance mix
Aneta S.
velký sál
do 20:55

Kalanetika
Lenka Suchopárová
malý sál
do 21:15

Pátek

Rodiče s dětmi 1,5 -2,5 roku
Petra K.
velký sál
do 09:45

Rodiče s dětmi 1-2 roky
Petra K.
velký sál
od 10:15 do 11:00

Pilates
Veronika Š.
velký sál
od 18:15 do 19:10
hodina se cvičí od 5ti přihášených klientů

Neděle

FIT BODY
Petra Š.
velký sál
do 18:55

Pilates
Kateřina
velký sál
do 19:55

Spinning®

 

19:00

20:00

Pondělí

Spinning®
Petr Kudláček
spinning®
do 19:55

Spinning®
Petr Kudláček
spinning®
do 20:55

Úterý

Spinning® i pro začátečníky

spinning®
do 19:55

Středa

Spinning®
Zbyšek G.
spinning®
do 19:55

Čtvrtek

Spinning®
Petr Kudláček
spinning®
do 19:55
NOVÁ LEKCE