Zumba

1 lekce 115 Kč
10 vstupů 1.000 Kč

Zumba je nový dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců.

Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

NYNÍ NOVĚ ZUMBA-FORM, kombinace zumby a posilování.

Zumba-Form
Začíná se nenáročným patnáctimin. rozehřívacím blokem v rytmech Zumby, tedy dynamického aerobní fitness cvičení inspirované latinsko-americkými tanci a hudbou, poté se zaměříme na posilovací trénink a závěrečný strečink, lekce je velice vhodná pro začátečníky.
Posilovací cvičení je zaměřené na problémové partie jako je bříško,hýždě a stehna, nevynecháme ani svaly horní části těla. Formování břišních svalů a hýždí jsou předmětem každé hodiny, vždy v kombinaci s dalšími vybranými svalovými skupinami.
Využívá se váha vlastního těla nebo posilovacích pomůcek - gumičky, činky, overbally.

Rozvrh

ÚtZumba
19:00-19:55Karolina Karčová

Nejbližší cvičení

DnesZumba
19:00 - 19:55Karolina Karčová
Út 25.6.Zumba
19:00 - 19:55Karolina Karčová

Aktuality

Včera

ZMĚNY V ROZVRHU Vážení klienti, od tohoto týdne končí u nás definitivně provoz horní části Bodypointu. V závislosti na těchto změnách, dojde i k trvalým změnám v rozvrhu. Sledujte prosím náš web a facebook ke změnám dochází postupně.. Děkujeme za pochopení a předem se omlouváme za zkomplikovanou situaci.

7.6.2019

Lekce KARATE Konec druhého pololetí pro lekce KARATE. Přejeme krásné prázdniny a těšíme se na vás v září.

6.6.2019

LETNÍ CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI I NA LÉTO PLÁNUJEME MINIMÁLNĚ JEDEN DĚTSKÝ KURZ A TO V PONDĚLÍ OD 10.00H RÁDI UVÍTÁME STÁLÉ ALE I NOVÉ KLIENTY. V sekci nabízíme se dozvíte víc. STAČÍ VYPLNIT PŘIHLÁŠKU A MÍSTO MÁTE REZERVOVANÉ. https://www.bodypoint.cz/cviceni/letni-cviceni-rodicu-s-detmi-15-25-roku/

Zobrazit další aktuality...